KRÓLESTWO W WAS JEST | KINGDOM IS INSIDE YOU
Dodane przez MasterZMC dnia 29.04.2011 23:10
Dziś cały świat zachwycał się ślubem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Małżonkami stali się książę William oraz Kate Middleton.
Rozszerzona zawartość newsa

Zdjęcie z rodzinnego albumu Kate, 2005 r.


Dziś cały świat zachwycał się ślubem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Małżonkami stali się książę William oraz Kate Middleton.

A ja pomyślałem, może jeden na świecie, o Britney Spears... która bardzo chciała zaśpiewać dla Williama i zostać księżniczką. A życie jej się nie ułożyło, jak wielu gwiazdkom, których blask gaśnie za drzwiami domu. Alkohol, narkotyki, odebrana opieka rodzicielska... Gdy w 2008 roku wynoszono ją na noszach z domu, mogła się uznać życiowym bankrutem. Co mogła myśleć dzisiaj amerykańska piosenkarka?

A jednak nie można nie cieszyć się ślubem. I nawet ten przepych nie przeszkadza, wszak król Salomon też wyprawiał przyjęcia na tysiąc osób. Miał rację szarlatan, pisząc: Szczęście jednej osoby nie musi oznaczać nieszczęścia drugiej.

Dziś świat cieszy się szczęściem zakochanych ludzi. Pojutrze będzie miał drugie święto. I lepsze to niż wojny i terroryzm, wybuchy bomb i dźwięki strzałów.Zobacz też:
Miłosz – Campo di Fiori
Rilke – (*** Zgaś moje oczy...)
Pih – Zgniłych sumień cmentarz
Podróż jest we mnie | Travel is inside me