KSIĄŻKOWE OCZEKIWANIA
Dodane przez MasterZMC dnia 15.08.2010 21:21
Skrupulatnie odnotował sobie każdą pozycję. Czekają na niego listy. Lista poleconych, lista zekranizowanych, lista szkolnych, lista nominowanych i nagrodzonych... Jeszcze tak wiele przed nim.
Rozszerzona zawartość newsa

Przypadkowo spotkana pani z biblioteki powiedziała mu, że Slumdog już czeka. Chłopiec z latawcem dwa razy wciskał się w jego ręce. Schmitt zdaje się mówić: "Przypominam ci, że napisałem co najmniej trzy książki, których jeszcze nie przeczytałeś". Imię róży rok temu zatrzymane na środku, nie wie, czy ma iść od początku, czy ruszać dalej.

Perła poleca mu Dziewczynę z perłą i chce, by uwierzył w miłość i to w dodatku w czasach zarazy. Przebudzenia do Miłości z de Mello, życzy mu również Zieleń Błękitu. O tym, że seria Millennium jest hitem, zapewnia Marcel. Pan Piro przekonuje, że światem rządzi superklasa i odsyła do Rothkopfa. Outsider nawet wcisnął mu do rąk Władcę much, i to w sumie najlepsza metoda, ale tym razem nie zadziałała, bo otrzymał telefon z prośbą o zwrot. A gdzie jeszcze pięcioksiąg o mieście Breslau Krajewskiego, trylogia Świetlickiego, nie mówiąc już o koniecznych klasykach jak Lista Schindlera czy Lot nad kukułczym gniazdem.
On natomiast chcąc zrozumieć Herberta, zaczął czytać Platona. Trzeba przyznać ciekawa, choć niekonieczna metoda, ale zawsze był perfekcjonistą: zaczynał od początku i kończył na końcu.

Chyba jednak przyjdzie mu rozstać się na jakiś czas z Herbertem i chwycić za latawiec wraz z hazarskim chłopcem oraz odczytać Ostatni wykład o marzeniach. Wszak będzie to już ostatnia szansa.

Tymczasem krąży nad Zamościem jak gołąb i kruk.Zobacz też:
Lista zekranizowanych książek
Lista watykańska
Ranking książek najbardziej nieprzeczytanych
Nieuchronnie | Inevitable
To jest oczywiste | It’s sure