W ZAWIESZENIU | IN SUSPENSION
Dodane przez MasterZMC dnia 05.05.2010 12:58
Gdy pisałem o rozdźwięku, napięciu między erotyzmem a miłością czystą w poezji Lieberta, po raz kolejny wysłała SMS-a z propozycją seksu.
Rozszerzona zawartość newsa

Gdy pisałem o rozdźwięku, napięciu między erotyzmem a miłością czystą w poezji Lieberta, po raz kolejny wysłała SMS-a z propozycją seksu. Boża ironia czy powrót czternastu diabłów?

Otóż informuję oficjalnie na stronie oficjalnej, że Rafał Wojaczek śpi snem spokojnym pod Świętą Rodziną. Proszę więc łaskawie nie przychodzić do mnie nocą w masce króliczka i nie czynić powinności.

Będąc niepewnym protestanckiego sakramentu małżeństwa, zdałem sobie sprawę, że jeśli przyjąć to za własne, to już parokrotnie otarłem się o małżeństwo. Ale gdy na przystanku wsiadałem w dziesiątkę, Ty już dawno byłaś w trójce. I mam nadzieję, że póki co tak szczęśliwie się wymijamy. A jeśli nie, to może pokocham Cię jeszcze bardziej, twą słabość Szemkela.

Tymczasem schowany w punktowcu, gdzieś w Mieście Idealnym, obserwuję wszystko z góry. Obserwuję ziemię zamojską, na której niedługo rozstrzygną się sprawy świata i moje własne. Oczekuję powrotu Piłsudskiego, pojawienia się Mesjasza, spotkania z Beatą i życiowych rozstrzygnięć.

A jutro pójdziemy do kina.