EWA CISŁO – MISS SKAFANDRA 2014
Dodane przez MasterZMC dnia 30.05.2014 12:53
Gdy ogłosiliśmy konkurs Miss Skafandra, w kraju była jeszcze sroga zima. Chodziliśmy opatuleni w grube kurtki i popijaliśmy herbatę z miodem. Od stycznia minęło pięć miesięcy, maj stał się słoneczny i piękny, a my poznaliśmy w końcu laureatki konkursu.
Rozszerzona zawartość newsa

Gdy ogłosiliśmy konkurs Miss Skafandra, w kraju była jeszcze sroga zima. Chodziliśmy opatuleni w grube kurtki i popijaliśmy herbatę z miodem. Od stycznia minęło pięć miesięcy, maj stał się słoneczny i piękny, a my poznaliśmy w końcu laureatki konkursu.


W przeciągu niespełna dwóch tygodni od rozpoczęcia konkursu swój udział zgłosiło aż 19 dziewczyn ze szkół ponadgimnazjalnych z Hrubieszowa i Zamościa. W kolejnych numerach gazety prezentowaliśmy bliżej sylwetki wszystkich uroczych kandydatek. O konkursie można było również usłyszeć na antenie zamojskiego Radia Eska.

Głosowanie odbywało się na Facebooku, na naszym oficjalnym profilu. W albumie „Miss Skafandra 2014” znalazły się zdjęcia dziewczyn oraz przygotowane przez nie opisy. Na tej podstawie Czytelnicy oddawali swoje głosy, klikając „lubię to” pod zdjęciem swojej faworytki. Laureatkami zostały trzy dziewczyny, które o północy 10 maja miały najwięcej „lajków”.

Uroczysta dekoracja odbyła się w czwartek 22 maja, podczas koncertu juwenaliowego z udziałem zespołu LemON, zorganizowanego przez PWSZ w Zamościu. Bukiety dla wszystkich laureatek przygotowała Kwiaciarnia Piotra Marca, a zestawy ekskluzywnych herbat Basilur ze Sri Lanki firma Herbatea-M. Druga Wicemiss Skafandra Alicja Rodź, uczennica zamojskiego „Ekonomika”, otrzymała ponadto książki ufundowane przez księgarnię Zamościanka oraz bon na zabiegi kosmetyczne w salonie Beauty Face.

Wicemiss Skafandra Magda Buchajczuk, uczennica II LO w Zamościu, w nagrodę weźmie udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, którą wykona Zbigniew Kiecana (Studio Foto-Video). Zdjęcia z sesji znajdą się na specjalnym kalendarzu na rok 2015, zasponsorowanym przez Drukarnię Triada. Ponadto Wicemiss otrzymała książki oraz bon na zabiegi fryzjerskie w salonie Izabela.

Pierwszą, historyczną Miss Skafandra została Ewa Cisło, uczennica IV LO w Zamościu. Nagrodą za pierwsze miejsce jest plenerowa sesja zdjęciowa, wykonana przez fotografa Marka Ćwika oraz kalendarz z własnymi zdjęciami na rok 2015. Listę nagród uzupełniają: przenośny dysk twardy (sponsor Firma SOFT Różycki Piotr), bon na zabiegi kosmetyczne w salonie Greta, a także nagroda niespodzianka… niebieski skafander.


Dziękujemy sponsorom, gdyby nie ich pomoc, organizacja pierwszych wyborów Miss Skafandra nie byłaby możliwa. Dziękujemy również wszystkim uczestniczkom naszej zabawy, każda z Was wniosła element piękna i uroku do naszego konkursu. Mamy nadzieję, że konkurs Miss Skafandra stanie się tradycją w naszej gazecie i że w jego kolejnych edycjach weźmie udział równie liczne grono ślicznych dziewczyn. Bądźcie z nami!

Redakcja „Skafandra”
Fot. Marek Ćwik
„Skafander. Bezpłatna Gazeta Akademicka” 2014, nr 7 (58), s. 12

Zobacz też:
Galeria Miss Skafandra 2014